Elektronický odpuzovač blech pro psy a kočky

Každý chceme svému mazlíčkovi poskytnout tu nejlepší ochranu proti blechám, klíšťatům i jiným parazitům. Ideálně bez škodlivých chemických látek a bezpečně. Tak jak si náš mazlíček zaslouží. Jednou z variant kterou můžete využít je speciální elektronický odpuzovač blech na bázi ultrazvuku.

Jak elektronický odpuzovač blech funguje?

Elektronický odpuzovač blech je malé elektronické zařízení ve formě přívěsku na obojek, které obsahuje mikročip, který vysílá ultrazvukové impulsy o frekvenci cca 40 kHz, které jsou zcela neškodné a pro lidi i zvířata nepostřehnutelné. Na druhou stranu blechy a klíšťata v okruhu 1,5 až 3 m od zvířete jsou ultrazvukem zcela paralyzovány a nejsou tak schopny se na zvíře přichytit a napadnout jej.

Ultrazvukový elektronický odpuzovač blech je zcela netoxický a nevylučuje žádné chemické látky, je zcela bez zápachu s nulovými vedlejšími účinky.

Přístroj je vhodný pro všechny druhy zvířat, hodí se i pro zvířata oslabená nemocí, štěňata, koťata, starší zvířata, zvířata, která jsou v rekonvalescenci a zotavují se z nemoci nebo zranění. Elektronický odpuzovač blech je vhodný dokonce i pro březí a hárající fenky nebo kočky.

Přístroj účinkuje nepřetržitě. Jediné, co musíte hlídat je životnost baterie. Ta je však zhruba 10 – 12 měsíců (dle konkrétního typu zařízení). Což bohatě vystačí na celou bleší sezónu.

Elektronický odpuzovač blech je všestranně použitelný, takže jeho účinnost nijak neklesá ve vlhku ani v dešti. Před koupáním ale doporučujeme  jej odložit, protože přístroje nejsou plně vodotěsné.

Elektronický odpuzovač blech je v první řadě určen jako prevence před napadením blechami. Můžete jej ale využít i tehdy, pokud již vaše zvíře je blechami napadeno. K výraznému snížení výskytu blech a dalších parazitů dochází obvykle do 7 dnů od nasazení elektronického odpuzovače.

U zvířat, která jsou výrazně zamořena se doporučuje, zejména v počáteční fázi, kombinovat elektronický odpuzovač s nějakým dalším antiparazitálním přípravkem, například sprejem, šamponem nebo pudrem. Jejich kompletní přehled najdete zde. Cca po 14-21 dnech od nasazení se obvykle již na těle zvířete žádní parazité nevyskytují. Nezapomeňte však vždy odstranit i blechy v okolí vašeho zvířete (pelech, bouda, pohovka, deky, hračky aj.).

Elektronický odpuzovač blech je:

  • Bezpečný pro všechny druhy zvířat
  • Spolehlivý a poskytující dlouhodobou ochranu
  • Ekologický
  • Bez zápachu
  • Lidským i zvířecím uchem neslyšitelný
  • Bez chemikálií, netoxický, bez vedlejších účinků
  • Efektivní a ekonomický

Pokud se se svým mazlíčkem vydáte na procházku, pak repelent chrání proti parazitům i vás (díky až 3m okruhu, ve kterém ultrazvuk působí). Nemusíte se tak obávat klíšťat ani komárů a blech. Elektronický odpuzovač blech se však v případě potřeby vyrábí i v provedení pro lidi. Můžete jím tak ochránit sebe (varianta pro dospělé dostupná zde) nebo své děti (varianta baby zde).

TOP PRODUKTY